Rodzaje klubów dla dzieci

{slider Klub adaptacyjny|closed}

Małe dzieci są niezwykle zainteresowane otaczającym je światem i jednocześnie posiadają wielki potencjał intelektualny, dlatego nasz autorski program został stworzony tak, żeby rozbudzić ich ciekawość, poszerzyć horyzonty, powiększyć zasób słownictwa i rozwinąć umiejętność logicznego myślenia.

Tworząc przyjazną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.

Dodatkowym celem Klubu Adaptacyjnego jest umożliwienie "łagodnego" startu w grupie rówieśniczej oraz bezbolesnego rozstania się z rodzicami.

Zajęcia dla dzieci od 2,5 - 4 lat.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia we czwartek w godz. 17.00 - 18.30.

{slider Aktywny rodzic}

Aktywny Rodzic to zajęcia wszechstronnie stymulujące rozwój małych dzieci. Każde spotkanie zawiera stałe elementy (powitanie, czas na zabawę dowolną, pożegnanie), które zapewniają dziecku poczucie przewidywalności i bezpieczeństwa. Jednocześnie za każdym razem planujemy inne zabawy, angażujące różne rodzaje aktywności dziecka. Całe zajęcia prowadzone są w ten sposób, by to rodzic był przewodnikiem swojego dziecka. Trenerzy Akademii koordynują zajęcia, podają materiały, podpowiadają, instruują.

Z naszych doświadczeń wynika, że jest to radosny i twórczy czas zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. To czas powstawania pierwszych "dzieł" plastycznych i instrumentalnych z wykorzystaniem prostych metod możliwych do zastosowania w domu (przy odrobinie cierpliwości?. Poznajemy krótkie piosenki i rymowanki. Dzieci zaczynają uczyć się reguł społecznych: czekania na swoją kolej, dzielenia się zabawkami.

Aktywny Rodzic to również dobry czas dla rodziców. Na własnej skórze mogą oni wypróbować wiele pomysłów na zabawę z dzieckiem i wybrać coś dla siebie. Dodatkowo obecność innych rodziców, mających dzieci w podobnym wieku, pozwala na wymianę doświadczeń oraz nawiązywanie nowych znajomości.

Planując zajęcia wykorzystujemy elementy:

- pedagogiki zabawy;

- "Zabaw fundamentalnych";

- Metody Ruchu Rozwijającego;

- zabaw paluszkowych;

Na zajęcia zapraszamy Rodziców z Maluszkami w wieku 18 miesięcy do 2,5 lat we wtorek w godz. 17.00 - 18.00.

Prosimy zadbać o wygodny strój i obuwie na zmianę. 

Serdecznie zapraszamy na zajęcia!

{slider Mały tancerz}

Akademia Kreatywności zachęca do wstąpienia do Klubu Małego Tancerza i wzięcia udziału w zajęciach tanecznych z elementami baletu. Taniec jest doskonałym sposobem na rozładowywanie energii Malców, pomaga też w pokonywaniu dziecięcej nieśmiałości.

Cel zajęć:

- stymulowanie oraz rozwój sprawności fizycznej, korygowanie wad i niedociągnięć fizycznych

- rozwijanie gracji, ładnego poruszania się, płynności ruchów, zręczności, wdzięku

- nauka tańca poprzez stosowanie elementów z baletu klasycznego, tańca towarzyskiego i innych.

- rozwój społeczny poprzez pracę w grupie

W Akademii wprowadzamy małych tancerzy w świat piękna i zachęcamy je do inwencji twórczej. Dzięki zabawie z muzyką maluchy uwrażliwiają się na sztukę i chętniej wyrażają swoje emocje.

 

* Mały Tancerz zabawa z tańcem - piątek od godz. 16.30-17.30

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 - 6 lat

Serdecznie zapraszamy na zajęcia

 

 

Kontakt

 • Adres: 
  25-526 Kielce
  ul. Okrzei 47/51
  parter, wejście od podwórza
  Recepcja II p tel. 41 34 444 33
  lub tel. kom. 604 797 370
  czynna pon - sob, godz. 11 - 20

 • Godziny pracy: 
  Kreatywne przedszkole - 6.30 - 16.30
  Kluby popołudniowe - 17 - 19

Facebook

Stosujemy politykę informacyjną dotyczącą danych osobowych oraz używamy ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zgadzam się