Kadra klubu

Maria Kajtek

Ukończyłam Akademię świętokrzyską na kierunku PEDAGOGIKA w zakresie pedagogiki ogólnej ze specjalnością pedagogika wczesnoszkolna z podstawami logopedii szkolnej. Swoje kwalifikacje uzupełniałam na Studiach podyplomowych Aś na Wydziale Pedagogicznym i Nauk o Zdrowiu w zakresie Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Interwencji Kryzysowej. Podczas 27-letniej pracy z dziećmi, uczestniczyłam w licznych konferencjach, naradach poruszających tematykę pedagogiczno-wychowawczą. Na przestrzeni lat pracy zdobywałam kolejne stopnieawansu zawodowego - osiągając "stopień nauczyciela dyplomowanego". W pracy pedagogicznej kieruję się przede wszystkim maksymą:
"Wszechstronny rozwój i dobro dziecka najważniejszym celem pracy pedagogiczno-wychowawczej."

Katarzyna Królikowska-Dziadowicz

Ukończyłam Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika ze specjalnością Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z językiem angielskim. Swoją edukację uzupełniłam studiami podyplomowymi z Logopedii Ogólnej na tym samym Uniwersytecie. Jest to dziedzina, która mnie w szczególności pasjonuje, więc staram się ją zagłębiać, aby móc jak najskuteczniej pomagać dzieciom w przełamywaniu barier. Od zawsze moim marzeniem była praca z dziećmi. Obecnie doskonale się w tym spełniam i odnajduję. 

Monika Wąsik 

Ukończyłam Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku PEDAGOGIKA ze specjalnością Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Ponadto swoje kwalifikacje uzupełniłam poprzez studia podyplomowe na kierunku LOGOPEDIA OGÓLNA. Jestem początkującym nauczycielem, stąd też każdy dzień spędzony z dziećmi jest dla mnie„sprawdzianem” moich umiejętności, ale jednocześnie motywacją do dalszej, intensywnej pracy. Praca z dzieciakami daje mi ogrom satysfakcji, a najpiękniejszym potwierdzeniem tego, jest zainteresowanie i uśmiech na ich twarzach. Chciałabym być nauczycielem konstruktywistycznym, uwrażliwionym na potrzeby oraz możliwości rozwojowe dzieci, zapewniającym dzieciom możliwość prawidłowego, wszechstronnego rozwoju ich osobowości, na tle zmieniających się wymagań edukacyjnych.

Milena Chlewicka

Ukończyłam Uniwersytet Jana Kochanowskiego na na kierunku: Pedagogika wczesnoszkolna i Przedszkolna z edukacją artystyczną. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Przez wiele lat działałam w harcerstwie zakładając i prowadząc gromadę zuchową i drużynę harcerską.
Praca z dziećmi motywuje mnie do poszerzania swoich umiejętności i kwalifikacji. Z myślą o potrzebach dzieci ukończyłam kurs języka migowego, kurs tańców integracyjnych, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, kurs dla animatorów zabaw. W pracy pedagogicznej wzorem dla mnie jest Janusz Korczak, który mawiał „Kiedy śmieje się dziec¬ko, śmieje się cały świat.” Pragnę pomagać najmłodszym w radosnym odkrywaniu świata.

 

 

 

Kontakt

 • Adres: 
  25-526 Kielce
  ul. Okrzei 47/51
  parter, wejście od podwórza
  Recepcja II p tel. 41 34 444 33
  lub tel. kom. 604 797 370
  czynna pon - sob, godz. 11 - 20

 • Godziny pracy: 
  Kreatywne przedszkole - 6.30 - 16.30
  Kluby popołudniowe - 17 - 19

Facebook

Stosujemy politykę informacyjną dotyczącą danych osobowych oraz używamy ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zgadzam się